HŘIŠTĚ

Na návsi ve Vlasenici je postaveno hřiště, které lze využít ke hře volejbalu a nohejbalu. Na hřišti je každoročně pořádán volejbalový turnaj rodin a dále je využíváno jako zázemí k občerstvení a posezení při četných společenských akcích pořádaných obcí.

P1160093

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

V těsné blízkosti vesnice směrem na Antonku je vybudováno hřiště na plážový volejbal. Hřiště lze v případě zájmu využít, pokud návštěvník dodrží návštěvní řád.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD HŘIŠTĚ NA PLÁŽOVÝ VOLEJBALIMG_1781

STOLNÍ TENIS

Od roku 2011 byl založen Sportovní klub stolního tenisu Vlasenice. K tomuto účelu byly zakoupeny dva stoly na stolní tenis. Zázemím klubu se stal sál kulturního domu ve Vlasenici. Stolní tenis si mohou zahrát příchozí i ubytovaní v místním penzionu, hra také bývá příjemným zpestřením firemních večírků a neformálních společenských akcí.

1_kulturakove_pinecove_hriste

 

POSILOVNA

V roce 2015 byla v jedné části budovy obecního úřadu zřízena posilovna. K tomuto účelu byla místnost opravena, vymalována, byl položen koberec a instalována velká zrcadla.

 

DISCGOLFOVÉ HŘIŠTĚ

Díky píli našich mladých a finanční podpoře Evropské unie se podařilo ve Vlasenici vybudovat discgolfové hřiště, které najdete v lese nad Vlasenicí, na Novině u dubu. Disky ke hraní si můžete zapůjčit ve vlasenické hospůdce U Rudolfů, kde můžete vyzvednout také score karty, do kterých můžete zapisovat svoje výkony.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD DISCGOLFOVÉHO HŘIŠTĚ

?

 BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

V případě příznivého zimního počasí se stává okolí Vlasenice rájem vyznavačů běžeckého lyžování. Pokud počasí dovolí, jsou projety trasy pro klasické lyžování i bruslení.

5163799F-C804-4A87-A7F0-945408C47AABIMG_1265

15_po_uprave_skutru